Ordinary thursday night

 

Obrazek

Uwielbiam przyglądać się codziennemu życiu Paryżan. Najlepszych obserwacji dokonuje się wieczorem, kiedy wszyscy wypełzają ze swoich biur i udają się na liczne spotkania ze swoimi przyjaciółmi. Jako, że jest już ciepło, brzegi rzeki przepełnione są pijącymi wino ludźmi ubranymi w garnitury i mało wygodne kostiumy. Nie wiem dlaczego, ale strasznie fajnie się na nich patrzy, gdy tak piknikują wieczorami, ciesząc się wspólnie spędzonym wieczorem. My też postanowiliśmy wtopić się w tłum biesiadujących Paryżan i urządziliśmy sobie mini piknik z nogami wiszącymi nad Sekwaną. W Paryżu, każdy wieczór może być niezwyczajny!


J’adore regarder la vie quotidienne des Parisiens. Le meilleur moment pour les observer est le soir, lorsque ils quittent leur travail et vont rencontrer leur amis. Comme il fait deja beau, les quais de la Seine sont remplis de personnes en costume avec un verre de vin a la main. Nous avons decide de les imiter et on a fait un petit picnic avec nos jambes dans le vide au dessus de la Seine. A Paris, chaque soiree peut etre nouvelle !

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Advertisements

5 thoughts on “Ordinary thursday night

  1. Coś niesamowitego jest w tej Sekwanie… widziałam to tylko raz, ale od tamtego momentu marzy mi sie taki wieczór z nogami wiszącymi nad rzeką. Piękne te zdjęcia – myślę, że przybędzie turystów…

  2. Ja tez to widziałam raz, no i kilka razy na filmach 🙂 Przyjdę i zapiknikujemy 🙂 Póki co to wybieram ostatnia fotke, no i pana czytającego reperes 🙂 Dawno Ciebie nie było.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s