Paris by night

Obrazek

Nocą Paryż jest naprawdę super romantyczny i piękny. Gra świateł, która podkreśla walory budynków i ulic, powoduje, że nocny spacer po mieście to prawdziwa przyjemność. Ostatnio mieliśmy okazję także na nocny rejs statkiem po Sekwanie, co pozwoliło nam odkryć nowe zakamarki miasta. Co wzbudziło moje największe zainteresowanie, to kopia nowojorskiej statuy wolności, która wznosi się nad Sekwaną niedaleko Wieży Eiffla (ostatnie zdjęcie). Widok był naprawdę niesamowity. Paryż nie bez powodu nazywany jest Ville lumière – miastem światła, mimo iż to wcale nie sztuczne światło, a umiejętne rozmieszczenie budynków, jest przyczyną tej nazwy. 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Advertisements

8 thoughts on “Paris by night

  1. Mieliśmy przyjemnośc będąc w Paryżu oglądać Paryż nocą i rzeczywiście jest piękny.Płynąc Sekwaną podziwialiśmy ludzi którzy wesoło spędzali czas na nadbrzerzu.

  2. Coraz piękniej 🙂 I takie fajne ujęcia! Aż przejrzałam swoje zdjęca z rozświetloną nocą Wieżą… no cóż – moje się na blog nie nadają 🙂 Dobrze, że się w matkę z zakresie talentu fotograficznego nie wdałaś 🙂 Zachwyt nad tym miastem mamy jednak ten sam 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s