Zima? Niekoniecznie!

Obrazek

Dzisiaj trochę inaczej, bo przyrodniczo, ale myślę, że dam wam kolejny powód do tego, by odwiedzić Paryż – nawet w środku zimy!

Wiedziałam, że klimat we Francji różni się od tego w Polsce i nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszyło. Nie spodziewałam się jednak tego, że w środku zimy zastanie mnie prawdziwa wiosna! Jeszcze trzy dni temu, niebo wydawało się spadać na nasze głowy pod ciężarem szarych i deszczowych chmur. Dziś natomiast obudziły nas zupełnie niespodziewane promienie słoneczne. Zdecydowaliśmy się więc wyruszyć na spacer. To, co udało nam się odkryć zdecydowanie mnie zszokowało. Kwitnące kwiaty i bujna zieleń parku, cieszyły nas niesamowicie! Ciekawe, czy jeszcze w tym roku zobaczę śnieg. Kolorowe zdjęcia wrzucam dla wszystkich tych, którzy stracili już nadzieję, że mróz się skończy, lód stopnieje i nastanie kiedyś wiosna! Courage mes amis !

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Advertisements

7 thoughts on “Zima? Niekoniecznie!

  1. Wow! 🙂 My też właśnie otwieramy szampana mając nadzieję, że to tysiąc pierwsze odwiedziny na Twoim blogu 🙂 – GRATULUJEMY! A tej pięknej wiosny 2 lutego szczerze zazdrościmy 🙂 Pa Kochana! Pa Oboje Kochani Paryżanie 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s